events

Aktiflik Kontrol

Sunucunuzdaki oyuncuların aktif olup olmadığını bu eklenti ile kontrol edebilirsiniz.

78 TL

Eklenti kullanıldığında 15 saniyelik aktiflik kontrolü gerçekleştirilir. Aktif olan oyuncular !aktif komutunu kullanarak, aktiflik kontrolünden geçebilirler. 15 saniyelik süre tamamlandığı zaman aktiflik kontrolünü geçemeyen kullanıcılar otomatik olarak öldürülür.

Komutlar:

 • !aktiflik
 • !aktiflik0

Kurulum Talimatı

 1. Sunucunuzun FTP bölümüne gidin ve "addons/counterstrikesharp/plugins" klasörünü açın. Burada, "CS2-AFKCheck" adında yeni bir klasör oluşturun. Bu klasör, eklentinin kurulumu için ana klasör olacak.

 2. Şimdi, müşteri panelinizden indirdiğiniz eklenti dosyalarını bulun. Bu dosyaların içinde, genellikle bir ".dll" dosyası, bir ".pdb" dosyası ve bir ".json" dosyası bulunur. Ayrıca, bir "lang" adlı klasör de olabilir. Tüm bu dosyaları ve klasörleri "CS2-AFKCheck" klasörüne yükleyin.

 3. İlk iki adımı tamamladıktan sonra, sunucunuzu yeniden başlatın. Sunucu yeniden başladıktan sonra, FTP bölümüne geri dönün ve "addons/counterstrikesharp/configs/plugins" klasörünü açın. Burada, "CS2-AFKCheck" adında yeni bir klasör oluştuğunu göreceksiniz. Bu klasör, eklentinin yapılandırma dosyalarını içerir. "CS2-AFKCheck" klasörünün içinde, "CS2-AFKCheck.json" adında bir dosya bulunmalıdır. Bu dosya, eklentinizin yapılandırma dosyasıdır ve üzerinde düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

 4. "CS2-AFKCheck.json" dosyasını düzenlerken, "LicenseKey" ayarını doldurmanız gerekecek. Bu ayarı, müşteri panelinizden aldığınız lisans anahtarıyla doldurun.

 5. Artık CFG dosyasını düzenlemek ve eklentinin diğer ayarlarını kişiselleştirmek için hazırsınız. İhtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre, bu ayarları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

0 İnceleme

Ortalama Oy: 4.5

Satın alan müşteriler tavsiye etti!
10 üzerinden 7 Oy (77%)

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Ürün Detayları

Stok: Sınırsız
Ürün Tipi: Dosya
Teslimat: Otomatik

Ürün Gereksinimleri

 • CS2 Dedicated Sunucu
 • Metamod
 • CounterStrikeSharp

Ürün Özellikleri

 • Oyuncuların aktifliğini kontrol et
 • Aktif olmayan oyuncuları otomatik öldür