[CS:GO][PLUGIN][JB] - Fortnite! - www.plugincim.com

Ürün Detayları

[JB] - Fortnite!

[JB] - Fortnite!, CS:GO, CS:GO 2, csgo, csgo 2, csgo plugin, CS:GO pluginleri, CS:GO Plugin, CS GO pluginleri, CS GO Plugin, CS GO Plugin satın al, csgo pubg plugini, csgo pubg, csgo eklentileri, csgo eklenti satın al

!fortniteayar komutu ile haritaya istediğiniz kadar ağaç, silah, çalı ve lama ekleyebilirsiniz, eklenen ağaçlar silahlar ve diğerleri nereye eklendiğini görebilir ve tek tek silebilirsiniz. 4 farklı fortnite ağacı vardır tüm modeller fortnite ile birebirdir. Ağaç eklerken istediğiniz ağacı seçip ekleyebilirsiniz. Her harita için ayarları 1 kez yapmanız yeterlidir.
Oyun başlatıldığında herkese fortnite oyuncu modelleri ve kazması verilerek geri sayım yapılır oyuncular !fntakim yada !fortnitetakim komutu ile bir birleri ile takım olabilir. Takımlar bir birlerini lazer yardımıyla görebilir ve takım arkadaşı öldüğünde onu gidip kaldırabilir. Düşen oyuncu tekrar öldürülürse kaldırılamaz.
F tuşu ile oyuncular haritanın istediği yerine işaret koyabilir bu sayede takım arkadaşına düşmanın nerede olduğunu ve nereye gidelim gibi bilgi verebilir.
Haritadaki lamaları 10 saniye süreyle yada ateş ederek açabilirsiniz. Lamalardan rastgele loot çıkar. Haritadaki çalıların bazılarının içine girerek saklanabilir bazılarınıda kırarak odun toplayabilirsiniz.
Oyuncular ağaç kırarak odun toplar ve E tuşuna basarak yapı yapabilir. Yapı yapılırken saydam gözükür ve canı ile beraber yavaşça artar. Yapının canı azaldıkça saydamlığı artar bu sayede ne zaman kırılacağı tahmin edilebilir. Burada anlatamadığımız bir çok özellik-detay ve ses-görsel efektler ile saatlerce uğraşılarak oyun zevki arttırılmıştır.
Bu oyuna özel dans bombası, ışınlanma bombası ve bombardıman eklenmiştir.
Silahlar sağ tık ile yakınlaşır.
54 7 0
13.12.2020

(0)

362 Üye

333 Ürün

5160 Sipariş