[CS:GO][PLUGIN][JB] - Gelişmiş Komutçu Admin! - www.plugincim.com

Ürün Detayları

[JB] - Gelişmiş Komutçu Admin!

[JB] - Gelişmiş Komutçu Admin!, CS:GO, CS:GO 2, csgo, csgo 2, csgo plugin, CS:GO pluginleri, CS:GO Plugin, CS GO pluginleri, CS GO Plugin, CS GO Plugin satın al, csgo pubg plugini, csgo pubg, csgo eklentileri, csgo eklenti satın al
Komutçu !ka yazarak komutçu admini seçer yetkisi olmayan kişiler seçilemez ve komutçu olmayan kişiler !ka yazdıklarında kimin komutçu admini olduklarını görebilir, komutçu adminleri yazı yazdıklarında isimlerinin başına ★ Komutçu Admini ★ eklenir eğer aktif ederseniz komutçu adminleri yazı yazdıklarında bing sesi çıkar böylece komutçular komutçu admininin yazısını rahatlıkla görebilir, komutçu admini sunucudan ayrıldığında sol tarafta ve sohbette yazı geçer. Komutçu adminlerinin dokunulmazlık seviyesi yükselir bu sayede yetkisi yetmeyen kişilere gel git hp ve diğer komutları uygulayabilir. Eğer istenirse cfg üzerinden komutçu admini için yürüme efekti aktif edilebilir bu sayede komutçu admini yürüdügünde yerde izler çıkar, ve eğer istenirse cfg üzerinden top komutçu adminleri süresi aktif edilir ve bu sayede !topka yazarak en çok komutçu adminliği yapan kişiden en az yapan kişiye doğru sıralama çıkar. Eğer isterseniz cfg üzerinden komutçu admini için maaş özelliğini açabilirsiniz, maaş süresini ve kaç kredi alacağınız ayarlayabilirsiniz.

Güncelleme
-------------------------------------------------------------------
Komutçu !komutengel yazarak cfgden belirlediğiniz komutları sadece komutçu admini ve kurucu kullanabilir. Diğer yetkililer komutları kullanamaz.
Komutçu adminler sizin cfg'den belirlediğiniz kısa komutları ve !respawn !freeze !slay !god gibi komutları sanki yetkileri varmış gibi kullanabilir.
Komutçu admini ayrıldığında discord sohbetine ve oyun sohbetine kaç dakika komutçu adminliği yaptığı bilgisi gönderilir.
57 11 0
01.01.1970

(0)

362 Üye

333 Ürün

5160 Sipariş