[CS:GO][PLUGIN][JB] - JB Menü! - www.plugincim.com

Ürün Detayları

[JB] - JB Menü!

[JB] - JB Menü!, CS:GO, CS:GO 2, csgo, csgo 2, csgo plugin, CS:GO pluginleri, CS:GO Plugin, CS GO pluginleri, CS GO Plugin, CS GO Plugin satın al, csgo pubg plugini, csgo pubg, csgo eklentileri, csgo eklenti satın al
Jb menüde, market - isyan menü - meslek menü - görev menü - sans oyunu - kan bağışla vardır. Biriktirdiğiniz tl'ler ile jbmenuden isyan yapmanıza yardımcı olacak şeyler alabilirsiniz. Biriktirdiğiniz TL 'ler asla silinmez, kurucular !tlver yazarak tl verebilir, görev menüsünden görevleri yaparak tl kazanabilir kill çekerek ve ct öldürerek ve kan bağışlayarak tl kazanabilirsiniz, Kan bağışladığınızda ekran kararır canınız 1 kalır ve yavaşlarsınız 10₺ ödül alırsınız, kanını kızılaya bağışlanır ve oyuncular isyan menüden eğer daha önceden birisi kan bağışladıysa parası ile hp alabilir, ne kadar kan bağışlandıysa sadece o kadar kan alınabilir. Meslek menüden meslek seçebilirsiniz mesleğinizi sadece diğer round değiştirebilirsiniz seçtiğiniz meslek siz değiştirine kadar kalır.

GÜNCELLEME!
-----------------------------------------------------
TL Transfer eklendi menü üzerinden başka oyunculara tl transferi yapılabiliyor.
Market kısmına bıçaklar eklendi bıçak alındığı zaman elinizdeki bıçağın modeli değişir. Eklenen bıçaklar: ( Problem Solver, Butterfly Octane, Strongest, Showstoppers )
-----------------------------------------------------
97 15 0
01.01.1970

(0)

362 Üye

333 Ürün

5160 Sipariş