[CS:GO][PLUGIN][GENEL] - Otomatik Mod-Map DK - www.plugincim.com

Ürün Detayları

[GENEL] - Otomatik Mod-Map DK

[GENEL] - Otomatik Mod-Map DK, CS:GO, CS:GO 2, csgo, csgo 2, csgo plugin, CS:GO pluginleri, CS:GO Plugin, CS GO pluginleri, CS GO Plugin, CS GO Plugin satın al, csgo pubg plugini, csgo pubg, csgo eklentileri, csgo eklenti satın al
Harita açıldıktan belirlediğiniz süre sonrasında otomatik olarak mod değiş kal oylaması yapılır evet çıkarsa cfg üzerinden belirlenen mod 'lar oylanır ve çıkan mod 'ların cfg üzerinden belirlenen haritaları oylanarak round sonu açılır. Eğer mod dk oylamasında hayır çıkarsa map dk oylaması yapılır ve değiş çıkarsa belirlediğiniz haritalar oylanır ve çıkan harita round sonu açılır. Map dk oylamasında kal çıkarsa harita süresi uzatılır ve belirlenen süre sonrasında tekrar oylama yapılır.

CFG üzerinden oylama süresini değiştirebilir, harita oylamalarında cfg üzerinden belirlenen kaç haritanın oylanacağını belirleyebilir ve otomatik oylama sisteminin !mapdk ve !moddk komutlarını aktif edebilirsiniz. Eğer isterseniz cfg üzerinden mod dk oylamasını kapatarak harita açıldıktan sonra otomatik olarak sadece map dk yapmasını sağlayabilirsiniz, eğer !moddk komutunu aktif ederseniz komut çalışmaya devam eder.

O an açık olan harita ve mod oylamalarda gözükmez.
Harita oylamasında cfg 'ye eklenen rastgele haritalar gözükür.
CFG 'ye istediğiniz kadar mod ve harita ekleyebilirsiniz.
Oyuncular !kalan komutu ile otomatik oylamaya kalan süreyi görebilir.
Oylama yetkili tarafından manuel olarak yapılırsa otomatik oylama süresinde bir değişiklik olmaz.
Oylama yapılırken otomatik olarak cs 1.6 oylama sesi çalmaktadır, cfg üzerinden kapatılıp açılabilir.
84 10 0
08.10.2020

(0)

362 Üye

333 Ürün

5160 Sipariş