[CS:GO][PLUGIN][JB] - PUBG Oyunu! - www.plugincim.com

Ürün Detayları

[JB] - PUBG Oyunu!

[JB] - PUBG Oyunu!, CS:GO, CS:GO 2, csgo, csgo 2, csgo plugin, CS:GO pluginleri, CS:GO Plugin, CS GO pluginleri, CS GO Plugin, CS GO Plugin satın al, csgo pubg plugini, csgo pubg, csgo eklentileri, csgo eklenti satın al
Komutçu !pubg yazarak oyunu başlatabilir, oyun başlatıldığında oyuncular kurucunun belirlediği rastgele yerlerde doğar, 40 saniye geri sayım başlar ve oyuncular !pubgtakim yazarak takım olabilirler, takım olduklarında sadece kendi aralarında konuşabilirler kimse seslerini duymaz ve onlarda kimsenin sesini duymaz sadece takım arkadaşını, takım oluşturuldugunda takım arkadaşı yanına ışınlanır ve takım arkadaşının ayağından izler çıkar. Geri sayım başladığında kurucunun belirlediği yerde oyuncular ışınlanır ve yumruk verilir. Kurucunun daha önceden belirlediği bölgelere rastgele olarak(silah, bomba, sağlık aşısı tarzı oyundaki herşey) koyulur. Yerdeki silahlar beyaz şekilde parlar. Ses, ekran efektleri mevcuttur.


PUBG Eklentisi şuanda güncelleniyor. Güncellendikçe fiyatta artış olacaktır, daha önceden bu eklentiyi alanlara güncelleme ücretsiz olarak yapılacaktır.
----------------------------------------------
Bombardıman eklendi. ( El bombası attığınız yere helikopter gelerek bombalar ve uzaklaşır. )
Takım arkadaşınıza ateş ettiğinizde artık normalde alacağı hasarın yarısını alacak.
107 8 0
01.01.1970

(0)

362 Üye

333 Ürün

5160 Sipariş