[CS:GO][PLUGIN][JB] - Süper Kahramanlar! - www.plugincim.com

Ürün Detayları

[JB] - Süper Kahramanlar!

[JB] - Süper Kahramanlar!, CS:GO, CS:GO 2, csgo, csgo 2, csgo plugin, CS:GO pluginleri, CS:GO Plugin, CS GO pluginleri, CS GO Plugin, CS GO Plugin satın al, csgo pubg plugini, csgo pubg, csgo eklentileri, csgo eklenti satın al
Komutçu !skahramanlar yazarak istediği kahramanları aktif ve pasif hale getirip oyunu başlatır. Oyun başlatıldığında oyunculara izin verilen kahramanları seçebilecekleri bir menü gelir. Seçim sırasında ekranda kahraman özellikleri gösterilmektedir. Takımlar t sayısına oranla hesaplanmıştır bir takımda diğer takımlara göre fazla oyuncu olamaz.

Kahraman özellikleri:
---------------------------------------------------------------
Flash 3 kat hızlı koşar ve taserı vardır, taserı her 2 saniyede bir mermi yükü biriktirir. Pasifi 50 canın altına düştüğünde aktif olur ve 3 saniyeliğine 5 kat hızlı koşar. (10 saniye bekleme süresi vardır.) can zırh yenilemesi vardır.
Kaptan Amerika alınan hasarların %75 'ini savurur ve mermileri sekmez.
Deadpool 50 canın altına düştüğünde 3 saniye ölümsüz olur ve daha fazla can yenilemeye başlar. (15 saniye bekleme süresi). Mermileri sekmez ve can zırh yenilemeside vardır ( diğerlerine göre daha fazla ).
Chucky 1 saniyede bir görünmez olur ve tek atan bıçağı vardır.
Spiderman yükseğe zıplayabilir ve spiderman havadayken ölümsüz olur ve mermileri sekmez.
---------------------------------------------------------------

Yakın zamanda yeni kahramanda eklenecektir.
Çeşitli ses efektleri eklenmiştir ve oyun başladığında skybox otomatik değiştirilir.
76 9 0
09.11.2020

(0)

362 Üye

333 Ürün

5160 Sipariş