[CS:GO][PLUGIN][SURF] - Surf LR (!toplr) - www.plugincim.com

Ürün Detayları

[SURF] - Surf LR (!toplr)

[SURF] - Surf LR (!toplr), CS:GO, CS:GO 2, csgo, csgo 2, csgo plugin, CS:GO pluginleri, CS:GO Plugin, CS GO pluginleri, CS GO Plugin, CS GO Plugin satın al, csgo pubg plugini, csgo pubg, csgo eklentileri, csgo eklenti satın al
Oyuncular !lr komutu ile istediği LR türünü(awp - deagle - knife) seçer ve lr atmak istediği oyuncuya istek gönderir, eğer ff açık ise aynı takımdaki oyuncularda lr atabilir. LR isteği gönderdiği oyuncu LR isteğini kabul ederse haritaya oluşturulan lr odasına oyuncular ışınlanır, canları fullenir, modelleri kovboy modeli ile değiştirilir ve silahları silinir. LR bittiğinde oyuncuların eski silahları ve modeli geri verilerek belirlediğiniz noktaya kazanan oyuncu ışınlanır. LR 'yi kazanan oyuncuya LR isteği gönderirken belirlenen kredi miktarı kadar kredi kaybeden oyuncudan alınarak kazanan oyuncuya verilir.

CFG üzerinden lr şarkısını değiştirebilir, lr şarkısının ses seviyesini azaltıp arttırabilir, lr isteği gönderirken belirlenen kredi miktarının aralığını değiştirebilir, havai fişek patlama efektini ve havai fişek sesini açıp kapatabilir ve awp lrsinde noscope aktif veya deaktif edebilirsiniz.

LR Odası her haritaya eklenebilir. !lrayar komutu yardımıyla kolayca eklenebilir.
!toplr komutu ile lr sıralamasını açabilirsiniz.
64 11 0
23.02.2021

(0)

362 Üye

333 Ürün

5160 Sipariş