Skull & Bones açık beta tarihi duyuruldu! | www.plugincim.com

Haber Detayı

Skull & Bones açık beta tarihi duyuruldu!

,

Ubisoft’un yılan hikâyesine dönen oyunu Skull & Bones için geçtiğimiz aylarda resmi bir çıkış tarihi yayınlanmıştı: 16 Şubat 2024. Şirket, oyuncuların oyunu daha önceden deneyimleyebileceği açık beta tarihini duyurdu. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Skull & Bones, 8-11 Şubat tarihleri arasında açık betada olacak

Skull & Bones açık betası, 8 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ve Ubisoft Connect ve Epic Games Store üzerinden PS5, Xbox Series X/S ve PC’de oynanabilecek.

Açık beta süresince oyuncular Red Isle, Coast of Africa ve Open Seas gibi çeşitli bölgeleri keşfederek oyunun geniş dünyasını keşfedebilecekler. Bu deneyim aynı zamanda oyunculara farklı oyun içi gruplarla tanıştıracak ve onlarla diplomatik olarak etkileşime geçme veya deniz savaşlarında karşı karşıya gelme seçeneği sunacak.

Ana Sefer Sözleşmeleri, oyuncuların seviyelerini yükseltmelerine ve oyunu daha derinlemesine incelemelerine olanak tanıyan bir rehber görevi görecek.


Skull & Bones açık betasının dikkat çekici bir özelliği de çapraz platform ve ilerleme desteği. Beta süresince oyuncu ilerlemesi Brigand rütbesinde (Kademe 6 rütbe 1) sınırlandırılacak ve yayınlandığında tam oyuna taşınacak.

Ubisoft ayrıca Skull & Bones’un ilk yılında oyuncuları nelerin beklediğini gösteren yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda efsanevi korsanlara karşı savaşları, oyun sonu mücadelelerini ve dünya etkinliklerini görebiliyoruz.

Gecikmelerin ve 2020’de yeniden yapımına başlanmasıyla gündemden düşmeyen oyun artık nihayet çıkıyor. Resmi sürümü 16 Şubat’ta piyasaya çıkacak, açık beta ise 8-11 Şubat tarihleri arasında yer alacak.


 


 

12 0 0
27.01.2024