Tüm zamanların en çok izlenen oyun fragmanı hangisi? | www.plugincim.com

Haber Detayı

Tüm zamanların en çok izlenen oyun fragmanı hangisi?

,

Oyun fragmanları artık yıllar ilerledikçe ve teknoloji geliştikçe daha da ilgi çekici hal almaya başladı. Artık literatürümüze sinematik fragman diye bir tabir girdi örneğin. Böyle bir ekosistemde de bazı oyun fragmanları, devasa izlenmelere ulaşabiliyor. Peki en çok izlenen oyun fragmanı hangisi?

Tüm zamanların en çok izlenen oyun fragmanı listesi

Twitter’da (yeni adıyla X) GTA 6 için yaptığı haberlerle tanınan @GTAVI_Countdown, yeni gönderisinde tüm zamanların en çok izlenen oyun fragmanı listesi hazırladı.

Şaşırırsınız ki, 10 yıldan uzun bir süredir oyuncuların beklediği ve geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanır yayınlanmaz rekorlar kıran GTA 6 fragmanı, en çok izlenen oyun fragmanı değil.

Gelin en az izlenenden en çok izlenen oyun fragmanı şeklinde ilerleyen listeye biz de bir göz atalım:

Gördüğünüz gibi GTA 6 fragmanı her ne kadar çıktığında büyük bir hype yakalamış ve hala daha o hype’ı devam ettiriyor olsa da, en çok izlenen oyun fragmanı değil.

Bunun yerine o unvan, 361 milyon izlenme ile mobil oyun krallığının tahtında oturan oyunlardan biri olan Subway Surfers’a ait. Oyunun sosyal medya hesabı da bir hayli aktif olduğundan bu izlenme rakamları yıllar geçtikçe iyice artıyor.

GTA 6’nın hemen ardından ise 3. sırada Supercell’in efsane strateji oyunu Clash of Clans geliyor. Rockstar Games’in bir diğer efsanesi olan GTA 5 ise ilk 5’e girememiş, 108 milyon izlenmede kalmış.


 


 

10 0 0
27.01.2024